Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Firma prostoGEO Radosław Cecot ma przyjemność zaproponować Państwu swoje usługi w zakresie geodezji. Filary przedsiębiorstwa stanowią: wszechstronne doświadczenia, wiedza fachowa oraz pełne zaangażowanie. Główną misją firmy jest świadczenie usług geodezyjnych ( tj. aktualizacja map, pomiary powykonawcze oraz geodezyjna obsługa inwestycji) na najwyższym poziomie. Pracownia geodezyjna prostoGEO działa głównie na terenie Powiatu Olsztyn, jak i Województwa Warmińsko-Mazurskiego, nie wykluczając obsługi większych inwestycji na terenie kraju, a nawet za granicą. Poprzez fascynację najnowszymi technologiami, nastawieniem na rozwój oraz satysfakcję klienta, mają Państwo gwarancję, iż wszelkie zlecenia zostaną wykonane w sposób solidny i rzetelny. W szczególnym kręgu zainteresowań przedsiębiorstwa są nietypowe i skomplikowane prace geodezyjne, przy których Zleceniodawcy zostaną utwierdzeni w przekonaniu, że prostoGEO jest solidną firmą. Dziękuję Państwu za odwiedzenie witryny, uprzejmie zapraszam do szerszego poznania świadczonych usług oraz składania zapytań.

Z poważaniem,
Radosław Cecot

 

Wszechstronne doświadczenie przy realizacji prac terenowych, jak i opracowań geodezyjnych jest największym kapitałem firmy, która z przyjemnością podejmie skomplikowane. Misją prostoGEO jest świadczenie geodezyjnych usług na najwyższym poziomie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem w  podejściu do każdego zlecenia.